اتیکت سینه

اتیکت سینه

اتیکت سینه برای معرفی کارمند به ارباب رجوع می باشد و تشخیص وظیفه فرد برای رجوع کننده . بهترین نوع اتیکت سینه کدام است ؟ اتیکت سینه چگونه ساخته می شود ؟ با ادامه مطلب همراه باشید .

اتیکت سینه غیر فلزی کد 002

اتیکت سینه غیر فلزی کد 002

اتیکت سینه یا اتیکت اسم یک نشان یا برچسب است که در لباس خارج از منزل استفاده میشود . وسیله ای است برای نمایش نام کاربری یا عنوان شغلی برای دیگران که از طریق آن شخص مورد نظر را زودتر بیابد .

اتیکت سینه را می توان بدون نام تهیه کرد تا نام کاربری بتواند دست نویس یا چاپ شود .

ساخت اتیکت سینه

یکی از تجهیزات تبلیغاتی که امروزه نقش مهمی در سازمانها ، شرکت ها ، ارگان ها و فروشگاه های بزرگ ایفا می نماید ، اتیکت سینه می باشد .

اتیکت سینه به نام های متعددی همچون اتیکت ، اتیکت اسم ، اتیکت پرسنلی ، اتیکت آهنربایی ، اتیکت فلزی ، و … درایران مطرح است ولی نامی که در بین صاحبان این حرفه مطرح است کلمه اتیکت سینه می باشد .

اتیکت سینه یک نوع شناسه معرفی کوتاه به افرادی مخاطب آن فرد قرار میگیرند دارند . و تشخیص وظیفه فرد برای رجوع کننده ، در کل یک نوع کارت شناسایی برای رجوع کننده که به راحتی قابل رویت می باشد شرکت هایی که از اتیکت سینه استفاده می کنند از دیسیپرین بالا و نظم برخوردارند . یکی از راه های تفکیک افراد در سازمان ها یا اورگان ها یا اداره جات یا بخش هایی که به مردم خدمات می دهند ، جداسازی ، معرفی به یوزر و ارباب رجوع از طریق اتیکت سینه می باشد .

از این رو جهت بالا بردن میزان دقت در این محصول استفاده از تصاویر کارمندان بسیار کارآمد می باشد . و به مشتریان این امکان را می دهد تا اسم و سمت فرد پاسخگو را دانسته و از صحت این اسم و سمت توسط تصویر فرد نیز به  یقین خواهد رسید .

تبلیغات و برندسازی بصری هنگام پاسخگویی به مشتریان حضوری و همچنین درج مشخصات شامل نام و نام خانوادگی ، سمت ، عکس و …

مناسب استفاده در غرفه های نمایشگاهی ،  فروشگاه ها ، دفاتر شرکت های خصوصی و نهادهای دولتی ، مراکز پزشکی و درمانی و … می باشد .

همانطور که گفته شد یکی از راه های شناسایی افراد به مجموعه های مختلف اتیکت سینه می باشد .

اتیکت سینه ها بر مبنای متریال ها دسته بندی می شوند .

انواع اتیکت سینه

اتیکت سینه به دو بخش تقسیم می شود :

اتیکت سینه فلزی

اتیکت فلزی به طور معمول از دو فلز استیل و برنج ساخته می شود .

اتیکت سینه فلزی هایی که از فلز استیل ساخته می شوند ، نوشته بر روی آن حک می شود . رنگ آن ها ذاتا سیلور می باشد و هیچوقت تغییر رنگ نخواهد داشت . عمرش نسبت به آلومینیوم بسیاز زیادتر است .

یکی از معضلات این متریال این است که تفکیک رنگ ندارد . استیل طلایی هم مانند استیل سیلور می باشد تنها تفاوت این دو فقط رنگ زمینه می باشد .

اتیکت سینه فلزی هایی که از برنج ساخته می شوند ، مشابه استیل طلایی و نقره ای است با یک سری مزایا و معایب که چه زمان هایی از استیل  استفاده می کنیم . نسبت به استیل سبک تر است . توانایی برش خوردن دارد . یعنی اگر در اتیکت جایی ، لوگویی را بخواهیم اجرا کنیم توان برش خوردن دارد . و همچنین گوشه های برنج را به راحتی می توان نیم گرد یا به اصطلاح (Curve) کرد . و همچنین با استفاده از این نوع متریال طرح های مات و براق با استفاده از آبکاری طلا یا آب کروم که بسیار زیبا و پرطرفدار می باشد را نیز میتوان اجرا کرد .

اتیکت سینه فلزی هایی که از فلز استیل ساخته میشود دارای معایبی چون سنگین بودن ، لبه ی تیز ، محدودیت رنگ می باشد و حسن هایی مثل ماندگاری بالا توان ساخت در تیراژ پایین را دارا بوده است .

اتیکت هایی که از فلز برنج ساخته میشود دارای معایبی چون سنگین بودن ، محدودیت رنگ و ماندگاری پایین در رنگ خود فلز می باشد و حسن هایی چون قابلیت برش در طرح های مختلف ، آبکاری طلا ، زیبایی بی نظیر ، اجرا در تیراژ پایین را دارا می باشد .

اتیکتهایی که از فلز آلومینیوم ساخته میشود دارای محاسنی چون سبک بودن لبه ی سیقلی ، بدون زاویه ( گردی کنار ) نامحدود بودن در طرح و رنگ و معایبی چون ماندگاری رنگ در طول مدت طولانی نسبت به دیگر فلزات که با استفاده از روکش پلی استر این مشکل حل شده است .

توصیه ما برای سفارش اتیکت سینه فلزی با جنس آلومینیوم هست به چند دلیل

 1. قیمت مناسب
 2. زمان تحویل کوتاه
 3. عدم محدودیت طرح و رنگ
 4. سبک بودن محصول
 5. تیز نبودن لبه ی برش

اتیکت سینه غیر فلزی

اتیکت سینه غیر فلزی به صورت معمول از سه متریال مختلف آلومینیوم ، مولتی استایل ، پلکسی گلاس ساخته میشود .

اتیکت سینه آلومینیومی که بسیار مرسوم و رایج می باشد . طریقه کار بر روی آن به صورت چاپی است که یک سری معایب و مزایا دارد:

یکی از مزایای متریال آلومینیوم سبک بودن آن می باشد . هنگام استفاده به علت سبکی این جنس ، بر روی جیب پیراهن آقایان و بانوان سنگینی نمی کند .

از نظر اجرای طرح ، رنگ های نامحدود دارد و هر رنگ و طرح را می توان اجرا کرد . حتی عکس پرسنل که البته از نظر مجموعه ما یعنی مجموعه صنایع مبتکران انداختن عکس کار خوب و جالبی نیست و از نظر مجموعه ما منسوخ شده است که بعضی از ارگان ها این کار را انجام می دهند و ما انجام می دهیم .

سه نوع چاپ بر روی این متریال ها صورت می گیرد :

 • چاپ فلت بد
 • چاپ سابلیمیشن
 • چاپ حرارتی

چاپ فلت بد بهترین گزینه است اما چاپ سابلیمیشن مشکلی که دارد این است که بعد از مدتی از بین می رود .

روش اتصال این نوع اتیکت به سه صورت می باشد .

 • سوزن
 • مگنت
 • سوزن بج ( که این را برای متریال های استیل و استیل طلایی و برنجی استفاده می کنند .‌)

با سوزن اتیکت فرقی نمی کند که البته ما سوزن اتیکت را پیشنهاد میکنیم ، بهتر است .

اتیکت سینه هایی که از جنس مولتی استایل ساخته می شوند ، مشابه فلز می باشد ، دو رنگ طلایی و نقره ای دارد . تقریبا شبیه استیل طلایی است با این تفاوت که خیلی ظریف تر از نظر کیفیت می باشد.

مولتی استایل در دو رنگ طلایی و نقره ای هست که مشابه فلز استیل و برنج هست از معایب آن میتوان به ماندگاری پایین و سبک بودن بیش از اندازه و محدودیت رنگ ( فقط مشکی ) آن اشاره کرد و از حسن این محصول میتوان به تعداد سفارش ذر تعداد پایین سرعت حاضر شدن ( حتی یک روز ) اشاره کرد .

اتکیت سینه غیر فلزی که از جنس پلکسی گلاس ساخته می شود که بر روی آن نوشته ها چاپ می شود ، مشابه متریال مولتی استایل می باشد از مزایای آن می توان به سبک بودن ، نامحدود بودن رنگ ، قابلیت برش آن اشاره کرد .

از معایب اتیکت سینه هایی با این نوع متریال می توان به اینکه چاپ آن ها بعد از مدتی از بین می رود اشاره کرد .

اتیکت های پلکسی مقاوم در برابر رطوبت سبک و بدون محدودیت رنگ هستن و با پی وی سی تشابه بسیار دارند ، نوشته ها و تصاویر با دستگاه پانتو گراف بر روی آن حک می شود .

پشت تمامی اتیکت سینه ها را مگنت (آهنربا) می چسبانیم که لباس را خراب نکنند .

گاهی اوقات بر روی اتیکت سینه ها پلی استر ریخته تا به کار زیبایی و جلا ببخشد .

اتیکت سینه مگنتی

اتیکت سینه مگنتی

شیوه اتصال به لباس اتیکت سینه

اتیکت سینه از روش های متفاوتی همچون آهنربا، سوزن و … ممکن است متصل گردد . نوع اتصال اتیکت سینه در اخر به سفارش مشتری انجام می شود .

انواع شیوه های اتصال به لباس اتیکت سینه

 • مگنت ( آهنربا )
 • سوزن های قفل دار
 • سنجاق قفلی

مگنت ( آهنربا )

این نوع شیوه اتصال بهترین شیوه می باشد اما مانند دیگر شیوه ها مززایا و معایبی نیز دارد .

مگنت به دلیل محکم بودن و عدم آسیب رساندن به لباس مانند سوراخ کردن از همه شیوه ها بسیار محبوب تر و پر کاربرد تر می باشد . اما همانطور که گفته شد ، علاوه بر مزایا ، معایبی را نیز دارا می باشد . اتیکت های سینه ای که دارای پشتوانه مغناطیسی یا در اصطلاح مگنتی هستند برای افرادی که دارای دستگاه ضربان ساز در قلب خود هستند مضر است و پیشنهاد نمیشود . و بهتر است از شیوه های دیگر بهره ببرند .

اتیکت سینه آهنربایی

اتیکت سینه آهنربایی

هزینه اتیکت سینه

برای محاسبه قیمت اتیکت سینه باید ابتدا با کارشناسان مرتبط در این زمینه مشورت نمایید . کارشناسان ابتدا نیاز ها و ملاک های شما برای طراحی و ساخت اتیکت سینه را به خوبی گوش فرا داده و سپس با توجه به سخنان شما و همچنین ملاک های ساخت اتیکت سینه و تیراژ کارتان اقدام به بررسی هزینه اتیکت سینه می نمایند و سپس به شما اطلاع می دهند .

 

اگر به دنبال مشاوره خوب برای طراحی و ساخت اتیکت سینه هستید بهتر است از کارشناس حرفه ای مشاوره و راهنمایی دریافت نمایید . جهت دریافت مشاوره با شماره 02166706391 تماس حاصل نمایید .

همچنین می توانید برای مشاهده نمونه کارهای صنایع مبتکران به پیج ایسنتاگرام مراجعه فرمایید .

برای اطلاعات بیشتر درباره مجموعه ما و آگاهی شما عزیزان با مطالب زیر با ما همراه باشید .

تابلو چلنیوم

تابلو پلکسی

اتیکت سینه

بج سینه

پلاک سردرب

لوح تقدیر

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *