راهنمای طبقات ارزان قیمت

راهنمای طبقات ارزان قیمت

راهنمای طبقات ارزان قیمت

ساخت راهنما طبقات با توجه به معماری هر سازمان ، اداره و یا مکانی ، طراحی و ساخت آن متفاوت می باشد . اما راهنمای طبقات ارزان قیمت کدام است ؟ راهنمای طبقات ارزان قیمت چگونه ساخته می شود ؟ با ادامه مطلب همراه باشید .

تابلو راهنمای طبقات ارزان قیمت

در کار ما متریال ها قیمت کار ما را نیز مشخص می کنند . خیلی از مشتری ها بیشتر دنبال یک کار ارزان قیمت هستند . تابلو راهنمای طبقات نیز ارزان ترین متریالی که میتوان برای آن به کار برد و بسیار به چشم می خورد ، بدون پلاک و بلوک می باشد . که شما عزیزان هزینه طراحی و چاپ بر روی آن متریال را می دهید .

راهنمای طبقات ارزان قیمت

راهنمای طبقات ارزان قیمت

ساخت راهنمای طبقات ارزان قیمت

جنس

متریال این نوع راهنمای طبقات آهن یا همان ورق گالوانیزه می باشد . که به صورت دو متر در یک متر در بازار یافت می شوند و باید از هر طرف خم بخورد که استحکام کافی را داشته باشد . مشابه پلاک های قوطی با تفاوت ابعاد دو متر در یک متر و این ابعاد قابل تغییر و تنظیم است .

رنگ

ورق گالوانیزه را در رابطه با رنگ می توان کوره ای یا غیر کوره ای باشد . و به بلوک های مشخص کننده و تفکیک کننده طبقات بر روی خود آهن چاپ می شود .

 

این نوع راهنمای طبقات مزایا و معایبی دارند که مزایای آنها از قبیل :

  • قیمت مناسب آن
  • کارشناسان طراحی می توانند در بازه های مختلفی طراحی کنند . ( به اصطلاح دستشون باز است )

و همچنین معایب راهنمای طبقات این است که اگر بلوکی ، واحدی ، یکی از طبقات یا اتاق ها جابجا شوند . هزینه بسیار زیادی ندارد اما تغییر دادن آن ها مشکل است .

به این صورت است که باید چاپ استیکر قبلی را کند و بلوک جدید را جایگذاری کنیم . که در این حین ممکن است بعد ازیک سال این بلوک یا واحد جابجا شود . و آن رنگ چاپ استیکری که روز اول استفاده کردیم دیگر در بازار موجود نباشد

برای این کار مجموعه صنایع مبتکران یک سری تمدیدات انجام می دهد :

زمانیکه این کار را به مشتری تحویل میدهیم ، دو متر اضافه جنس به کار برده شده را نیز تحویل می دهیم که می توانند آن را بایگانی کنند که اگر روزی نیاز شد از آن استفاده کرد .

از معایب دیگر تابلو راهنمای طبقات این است که موقع جابجایی واحد ها ممکن است رنگ زیر آسیب ببیند و در این صورت کار برای ما بسیار مشکل خواهد بود .

 

این نوع راهنمای طبقات ارزان قیمت ترین تابلوی راهنمای طبقات می باشد ، اما مکان هایی که به تفکیک اهمیت داده و به مشتری احترام می گذارند تا مسیر را راحت پیدا کند ، مشتری سرگردان نباشد و پرس و جو نکند . میتوانند مقدار کمی بیشتر هزینه کنند تا یک تابلو شکیل تر و سنگین تری را نیز دریافت کنند .

 

قیمت راهنما طبقات ارزان

برای برآورد قیمت تابلو راهنما طبقات باید ابتدا با کارشناسان مرتبط در این زمینه مشورت نمایید . قیمت طراحی و اجرا بر اساس درخواست شما می تواند بسیار متنوع باشد . کارشناسان ابتدا نیاز ها و ملاک های شما برای طراحی و ساخت راهنما طبقات را به خوبی گوش فرا داده و سپس با توجه به سخنان شما و همچنین ملاک های ساخت تابلو راهنما و تیراژ کارتان اقدام به بررسی قیمت تابلو راهنما طبقات می نمایند و سپس به شما اطلاع می دهند

 

اگر به دنبال مشاوره خوب برای طراحی و ساخت راهنما طبقات هستید بهتر است از کارشناس حرفه ای مشاوره و راهنمایی دریافت نمایید . جهت دریافت مشاوره با شماره 02166706391 تماس حاصل نمایید .

همچنین می توانید برای مشاهده نمونه کارهای صنایع مبتکران به پیج ایسنتاگرام مراجعه فرمایید .

برای اطلاعات بیشتر درباره مجموعه ما و آگاهی شما عزیزان با مطالب زیر با ما همراه باشید .

راهنمای طبقات

زمینه راهنمای طبقات

تابلو چلنیوم

تابلو پلکسی

اتیکت سینه

بج سینه

پلاک سردرب

لوح تقدیر

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *