راهنما طبقات

راهنما طبقات

ساخت راهنما طبقات با توجه به معماری هر سازمان ، اداره و یا مکانی ، طراحی و ساخت آن متفاوت می باشد . اما بهترین نوع راهنما طبقات کدام است ؟ راهنما طبقات چگونه ساخته می شود ؟ با ادامه مطلب همراه باشید .

تابلو راهنمای طبقات

ساخت راهنما طبقات با توجه به معماری هر سازمان ، اداره و یا مکانی ، طراحی و ساخت آن متفاوت می باشد .

تابلو راهنمای طبقات در اصل برای معرفی و هدایت بهتر مخاطبین و ارباب رجوع می باشد .

تابلو های راهنمای طبقات یا ساین دیواری جهت معرفی اتاقها ، بخش ها ، نمادهای هشدار و ایمنی ، اطلاع رسانی ، راهنمایی و …. در ادارات ، سازمانها ، شرکت ها ، کارخانجات ، فروشگاه ها ، مراکز آموزشی ، مراکز ورزشی ، مراکز درمانی و بیمارستان ها ، هتل ها ، فرودگاه ها ، راه آهن ، بانکها و … استفاده بسیاری داشته و از ملزومات بسیار مهم به حساب می آیند .

تولید راهنما طبقات در بیاری از مراکز مستلزم رعایت استانداردهایی می باشد که در بسیاری از موارد این استاندارد ها رعایت نمی شود . و این نیز به دلیل عدم آگاهی مشتریان و عدم تجهیز کارگاه های تولید کننده به تجهیزات و دانش مناسب می باشد.

بدون شک بهترین نوع تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از سردرگمی مراجعین که خود باعث اتلاق کمتر وقت و بازدهی بیشتر آن سازمان میشود راهنمایی مراجعین بصورت کاملا واضح و گویا بدون کمترین نیاز به پرس و جو و مراجعه به باجه اطلاعات می باشد که این امر با طراحی و ساخت راهنما طبقات، پلاک در ورودی اصلی ساختمان و تابلو های سردرب هر اتاق با قابلیت جابجایی مکرر ، به راحتی امکان پذیر است .

اینگونه راهنما طبقات برای راهنمایی قسمت های مختلف ساختمان به کار می رود که با نصب آن در قسمت لابی ، کار شناسایی طبقات را برای مراجعین آسان می کند . به طور  کل به لزومات ساختمانهای اداری ، بیمارستان ها ، ساختمان پزشکان ، مجتمع ها و دیگر اماکن می باشد . تابلو راهنمای طبقات به شکل فلکسی فیس ، کامپوزیت ، پلکسی گلاس و … ساخته می شود.

راهنمای طبقات کد 012

راهنمای طبقات کد 012

که باید به گونه ای طراحی شوند تا بتوان در هر زمان تغییراتی بنا بر درخواست مشتری و به جهت تعویض نام افراد یا نام بخش در آن ایجاد کرد. زیباترین نوع تابلوهای راهنمای طبقات پیشنهادی ما تابلوهایی هستند که زمینه آن کامپوزیت یا چوب و نوشته های آن از پلکسی گلاس که توسط SMD به آن روشنایی داده میشود ، ولی با تمام تفاصیل باید گفت که همیشه حرف اول با سلیقه شما عزیزان است .

 ساخت تابلو راهنمای طبقات و تابلوهای اداری از تنوع بسیاری بالایی برخوردار است و این تابلو ها با توجه به معماری هر سازه ، اداره و مکانی از طراحی متفاوتی برخوردارند . گروه تبلیغاتی صنایع مبتکران امروزه با الگو گیری از آخرین طرح ها و متدهای روز دنیا و با در اختیار داشتن متریالهای گوناگون و کارگاه مخصوص تابلوسازی ، دستگاههای برش و حکاکی لیزری ، سی ان سی و دستگاه چاپ ، قادر به ساخت کلیه تابلوهای راهنمای طبقات مقتضی با سلیقه و بودجه مشتریان می باشد .

کارگاه ساخت تابلو این مجموعه با مجهزترین امکانات مربوط در ساخت انواع تابلوهای راهنما اعم از تابلوهای آلومینیومی و پلکسی گلاس و …  جهت فضاهای داخلی و بیرونی  آماده همکاری با شرکت ها ، اماکن ، بیمارستان ها و غیره می باشد .

قیمت تابلو راهنما طبقات

برای برآورد قیمت تابلو راهنما طبقات باید ابتدا با کارشناسان مرتبط در این زمینه مشورت نمایید . قیمت طراحی و اجرا بر اساس درخواست شما می تواند بسیار متنوع باشد . کارشناسان ابتدا نیاز ها و ملاک های شما برای طراحی و ساخت راهنما طبقات را به خوبی گوش فرا داده و سپس با توجه به سخنان شما و همچنین ملاک های ساخت تابلو راهنما و تیراژ کارتان اقدام به بررسی قیمت تابلو راهنما طبقات می نمایند و سپس به شما اطلاع می دهند .

 

اگر به دنبال مشاوره خوب برای طراحی و ساخت راهنما طبقات هستید بهتر است از کارشناس حرفه ای مشاوره و راهنمایی دریافت نمایید . جهت دریافت مشاوره با شماره 02166706391 تماس حاصل نمایید .

همچنین می توانید برای مشاهده نمونه کارهای صنایع مبتکران به پیج ایسنتاگرام مراجعه فرمایید .

برای اطلاعات بیشتر درباره مجموعه ما و آگاهی شما عزیزان با مطالب زیر با ما همراه باشید .

راهنمای طبقات ارزان قیمت

زمینه راهنمای طبقات

تابلو چلنیوم

تابلو پلکسی

اتیکت سینه

بج سینه

پلاک سردرب

لوح تقدیر

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *