لوح تقدیر

لوح تقدیر

لوح تقدیر

ساخت لوح تقدیر با گرایش اداری ، فرهنگی هنری ، ورزشی ، درسی ، آموزشی ، ادبی ، بازنشستگی نیز با مدل های مختلف امکان پذیر است .  اما بهترین نوع لوح تقدیر کدام است ؟ لوح تقدیر چگونه ساخته می شود ؟ با ادامه مطلب همراه باشید .

 

لوح تقدیر

لوح تقدیر

لوح تقدیر چیست

از لوح تقدیر به منظور تبریک ، قدردانی و یادبود از فرد یا شرکت و یا سازمان خاصی استفاده می شود.

لوح تقدیر

لوح تقدیر یا تقدیر نامه به حجمی گفته می شود که در متریال‌های متفاوتی همچون : چوب ،  کاشی ، فلز و یا مقوا ( که همان کاغذهای گلاسه می باشد )  ساخته می شود که بسیار مورد توجه مدیران شرکت هاست .

لوح تقدیر قابلیت چاپ اختصاصی را هم دارد ، به این منظور که هر سازمانی می تواند برای خودش یک لوح و تندیس اختصاصی چاپ کند .

همچنین لوح تقدیر ، یکی از شیوه‌های نوین اعتبار در بین مشتریان نیز می باشد که حس اعتماد و اطمینان را القا می کند .

انواع لوح تقدیر

لوح تقدیر در دو بخش

طراحی و ساخته می شود .

لوح تقدیر فلزی

لوح تقدیر فلزی شامل استیل و برنج و آلومینیوم می باشد که کاربرد فراوانی داشته و اکثر مشتریان از این نوع لوح سفارش می دهند .

لوح تقدیر غیر فلزی

لوح تقدیر  غیر فلزی شامل مولتی استایل و پلکسی گلاس می باشد که می تواند نظر هر فردی را به خودش جلب کند .

قیمت لوح تقدیر

برای محاسبه قیمت لوح تقدیر باید ابتدا با کارشناسان مرتبط در این زمینه مشورت نمایید . هزینه طراحی و اجرا بر اساس درخواست شما می تواند بسیار متنوع باشد . کارشناسان ابتدا نیاز های و ملاک های شما برای طراحی و ساخت لوح تقدیر را به خوبی گوش فرا داده و سپس با توجه به سخنان شما و همچنین نوع متریال به کار رفته در آن و مدت زمانی که برای ساخت لوح به کار رفته است و تیراژ شما اقدام به بررسی قیمت لوح تقدیر می نمایند و سپس به شما اطلاع می دهند .

 

اگر به دنبال مشاوره خوب برای طراحی و ساخت تندیس هستید بهتر است از کارشناس حرفه ای مشاوره و راهنمایی دریافت نمایید . جهت دریافت مشاوره با شماره 02166706391 تماس حاصل نمایید .

همچنین می توانید برای مشاهده نمونه کارهای صنایع مبتکران به پیج ایسنتاگرام مراجعه فرمایید .

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *