پلاک ساختمان

پلاک ساختمان

پلاک ساختمان

پلاک ساختمان نیاز هر ساختمانی می باشد . یک پلاک کوچک و زیبا می تواند به مراجعین ساختمان شما و همچنین ساکنین ساختمان کمک کند . بهترین نوع پلاک کدام است ؟ پلاک ساختمان چگونه ساخته می شود ؟ با ادامه مطلب با ما همراه باشید .

جنس پلاک ساختمان

پلاک ها ساختمان از نظر جنس به پنج دسته تقسیم می شوند.

( برنج ، آلومینیوم ، استیل ، مولتی استایل و پلکسی گلاس )

پلاک های مورد نیاز ساختمان مسکونی

پلاک های مورد نیاز ساختمان مسکونی شامل : شماره ساختمان ، پلاک اسم ساختمان ، پلاک زنگ واحد ، پلاک کنتور برق، گاز ، پلاک پارکینگ ، پلاک انباری ، پلاک بین طبقات ، تابلو اعلانات ، تابلو راهنمای آسانسور ، پلاک درب واحد ، پلاک تذکر یا امید بخش و … می شود .

مجموعه صنایع مبتکران می تواند با در نظر گرفتن سلیقه و بودجه مورد نظر شما برای این کار پلاک ساختمان باب میل شما برایتان تولید کند .

ساخت پلاک ساختمان

همانطور که در بالا گفته شد برای استفاده از پلاک ساختمان از جنس های مختلفی استفاده می شود .

میتوان از جنس پلکسی گلاس دور لیزر شده استفاده کرد و روی آن یک استیل اسید خور مشکی یا نوشته ها به صورت برجسته با پلکسی گلاس لیزر شوند و روی آن مجدد حروف برش خورده استیل قرار بگیرد مانند شکل زیر

 

پلاک ساختمان برجسته

پلاک ساختمان برجسته

 

یا می توان برای هزینه کمتر به جای استیل از مولتی استایل استفاده کرد و همچنین پلکسی گلاس را برداشت و به صورت ساده روی استیل نوشته را اسید خور یا برای جنس مولتی استایل نوشته را چاپ فلت بد یا حک کنیم . همانند شکل زیر

 

پلاک ساختمان غیر فلزی

پلاک ساختمان غیر فلزی

 

یک نکته حائز اهمیت می باشد ، متریال برنج برای ساخت پلاک ساختمان توصیه نمی شود . کار بسیار ارزشمندی است ولی به علت ارزش مفرقی بالایی که دارد احتمال دزدیده شدن آن بسیار بالا می باشد .

علاوه بر آن متریال برنج در هوای آزاد اکسید شده و حتی اگر به آن سیلر و کیلر هم زده شده باشد بعد از مدتی رنگ آن تغییر می کند .

شماره ساختمان

همانطور که در مطلب فوق گفته شد یکی از نیاز های ساختمان ها شماره ساختمان می باشد . به عنوان مثال هر ساختمانی نیاز به یک پلاک شماره ساختمان خاص و هر درب واحد نیاز به یک پلاک شماره واحد دارد .

حتی بسیاری از ساختمان ها نیاز به یک پلاک اسم ساختمان دارند . مانند ساختمان بنفشه یا مجتمع یاس شرق یا برج الماس و از این قبیل اسم ها اگر بر روی دیواره ساختمان نصب شوند ، ساختمان نمای بسیار زیباتری خواهد داشت .

هزینه پلاک ساختمان

برای محاسبه قیمت پلاک ساختمان باید ابتدا با کارشناسان مرتبط در این زمینه مشورت نمایید . کارشناس مربوطه ابتدا نیاز ها و ملاک های شما برای طراحی و ساخت پلاک ساختمان را به خوبی گوش فرا داده و سپس با توجه به سخنان شما و همچنین ملاک های ساخت پلاک ساختمان اقدام به بررسی هزینه پلاک ساختمان می نمایند و سپس به شما اطلاع می دهند .

 

اگر به دنبال مشاوره خوب برای طراحی و ساخت پلاک ساختمان هستید بهتر است از کارشناس حرفه ای مشاوره و راهنمایی دریافت نمایید . جهت دریافت مشاوره با شماره 02166706391 تماس حاصل نمایید .

همچنین می توانید برای مشاهده نمونه کارهای صنایع مبتکران به پیج ایسنتاگرام مراجعه فرمایید .

برای اطلاعات بیشتر درباره مجموعه ما و آگاهی شما عزیزان با مطالب زیر با ما همراه باشید .

تابلو چلنیوم

تابلو پلکسی

اتیکت سینه

بج سینه

پلاک سردرب

لوح تقدیر

پلاک اداری و اتاق

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *