پلاک کاغذی

پلاک کاغذی

پلاک کاغذی

پلاک کاغذی به پلاک هایی گفته می شود که قابلیت کاغذ گذاری داشته باشد .

بنا به نیاز جامعه در دسته بندی پلاک های غیر فلزی ما بررسی کردیم و دیدیم که بعضی از ارگان ها و شرکت ها بصورت مدام اتاق هایشان جابجا می شود . و در ارگان های دولتی بیشتر این اتفاق می افتد و نظم کمتری دارد . و البته گهگاهی بعضی از ارگان های منظم نیز از این نوع پلاک ها استفاده می کنند که در ادامه توضیح خواهیم داد .

ما دیدیم که بعضی جاها نیاز داره که هر روز مفاد یا متن داخل تابلو را عوض می کنیم . هر روز یا حداقل هفته ای یا ماهی یک بار نیاز دارد که داخل پلاک عوض شود .

برای این نوع پلاک ها ما پایه  فیکسچر در نظر گرفتیم . پلاک پلکسی گلاس خیلی راحت می توانست جابجایی ایجاد کند و گاها پیش میاد که متن پلاک هم باید عوض میشد .

مجموعه صنایع مبتکران با این طراحی که ایجاد کردی به این نتیجه رسیدیم که پلاک هایی ایجاد کنیم که قابلیت جابجایی داشته باشد و از جنس پلکس گلاس باشد . و در دسته بندی پلاک های غیر فلزی قرار می گیرد . و خیلی راحت داخل آن کاغذی گذاشته و برداشته می شود .

اندازه این پلاک ها را سعی کردیم بر مبنای A4 و A5 درست کنیم که برای ارگان ها پرینت راحت باشد .

یک نوع پلکسی بود که در قدیم برای کنفرانس ها و اجتماعات برقرار می شد ( که اکثرا رومیزی بودند ) و کاغذ داخل آنها می رفت که به انها پلاک رومیزی پلکسی یا لیبل رومیزی می گفتند .

وقتی که ما مذاکره می کردیم اسم خود را بر روی آن ها می نوشتند برای همایش ها و جلساتی که نیاز نیست همه همدیگر را کامل بشناسند .  بعضی اوقات از سازمانی به ساماندیگر و یا از نهادی به نهاد دیگر می روند و گزارش و کنفرانس داشتند . اسم شخص قید میشد و از این نوع پلاک ها استفاده می کردند .

حالا صنایع مبتکران این نوع پلاک ها را دیواری کردیم . در قدیم پلکسی بر میگشت و کاغذ داخلش میرفت و یک پلاک بسیار زشتی میشد .

تیم طراحی صنایع مبتکران بر روی این موضوع فکر کرده و وقت گذاشته و پلاک هایی از جنس MDF و پلکس درست کرد . و بسار شیک و زیبا می باشد

به این صورت که یک قاب چوبی خوشگل دارد که وسط آن پلکسی است ک قابلیت گذاشت و برداشت کاغذ را دارد و با پلکس های ریز 3 میلی متری برجسته شده و کاغذ از کنار به داخل پلاک می رود .

نوع نصب این نوع پلاک ها میتواند هم دیواری، هم عمودی و هم آویزی باشد .

همانطور که در ابتدای مطالب عرض کردم خدمتتون بعضی از شرکت های منظم نیز از این نوع پلاک ها استفاده می کنند .

ابعادی 20 * 30 که تقریبا اندازه A4 می باشد .معمولا شرکت های قدر و قوی در آسانسورهایشان کار می کنند و پیام های روز را می نویسن و یک جمله سر صبح میتواند هر چیزی باشد .

اما در کل این نوع پلاک ها را صنایع مبتکران برای پلاک های سردرب توصیه نمی کند و ما سعی کردیم از این نوع پلاک ها بهترین طراحی را ایجاد کینم و به بهترین شکل و به ساخت برسانیم .

جز پلاک های ارزان قیمت به حساب می آید .

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *